Msze św. w niedziele i święta 09,00; 11,15;16,00

Nabożeństwa w Roku Liturgicznym

Nabożeństwo wypominkowe za zmarłych – niedziela godz. 08,35

Msza św. zbiorowa za zmarłych – I środa miesiąca

Nabożeństwo o powołania do Służby Bożej i za naszych kapłanów – I czwartek miesiąca

Msza św. i nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Jezusa – I piątek miesiąca

Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi – I sobota miesiąca

Msza św. i Koronka do Bożego Miłosierdzia – III piątek miesiąca

Nabożeństwo Różańcowe – I niedziela miesiąca i codziennie w październiku po Mszy św.

Modlitwy do św. Wojciecha – środa po Mszy św.

Msza św za wstawiennictwem św. Jana Pawła II przy Jego relikwiach – 22 każdego miesiąca.

Roraty w Adwencie – w dni powszednie godz. 17,00, wtorek godz. 07,00.

Droga Krzyżowa w Wielkim Poście godz. 17,30 ( 16,30).

Gorzkie Żale w Niedziele Wielkiego Postu o godz. 11,00.

Nabożeństwo Majowe, w dni powszednie po Mszy św. w niedziele o godz. 11,00.

Nabożeństwo Czerwcowe, w dni powszednie po Mszy św. w niedziele o godz. 11,00.